MASZYNY BŁYSKOWE

Szeroka gama profesjonalnych urządzeń Modico służących do wyrabiania pieczątek. Najprostrza i najszybsza technologia błyskowa.

ZOBACZ WIĘCEJ

PIECZĄTKI MODICO

Szeroki asortyment rozmiarów i typów nowoczesnych pieczątek w oprawach Modico. Wyrób w 5 minut na maszynach błyskowych Modico.

ZOBACZ WIĘCEJ

PIECZĄTKI NOMO

Najnowsze pieczątki w innowacyjnych oprawach NOMO. Wyrób w 5 minut na maszynach błyskowych Modico. Nowa linia i nowy kształt.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pieczątki wielokolorowe

pieczątki koloroweZwyczajne czarne pieczątki nie spełniają Twoich oczekiwań? A może masz do podpisywania dokumenty wymagające kolorowych, czytelnych sygnatur? W każdej sytuacji powinieneś zaopatrzyć się w pieczątki wielokolorowe. Świetnie prezentują się one na dokumentach i nie ma problemu z ich zlokalizowaniem oraz odczytaniem. Możliwość ich personalizacji – od projektu, aż po wykonanie sprawia, że wiele osób decyduje się zamówić je właśnie w sklepie online Modico.

Oferujemy pieczątki kolorowe w różnych wersjach do wyboru:

  • kieszonkowe,
  • firmowe,
  • imienne,
  • księgowe, tabelaryczne,

i wiele innych. Skontaktuj się z nami, zamów wielokolorowe pieczątki dla siebie lub swojej firmy. Chętnie doradzimy Ci, co powinno się na nich znaleźć, jaki kształt i format będzie najlepszy.

Zamów pieczątki kolorowe w Modico

Jesteśmy producentem pieczątek technologią błyskową. Nasze produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz niezwykła dokładność odwzorowania tego, czego oczekuje klient. Co ważne, działamy nie tylko precyzyjnie, ale też szybko. Zamówione online pieczątki otrzymasz od nas w możliwie najkrótszym terminie – drogą pocztową, zatem będzie to dla Ciebie komfortowe i nie wymusi nawet wychodzenia zza biurka!

Dlaczego warto wybrać akurat kolorowe pieczątki? Ponieważ są znacznie bardziej atrakcyjne wizualnie do zwyczajnych. Co więcej, pozwalają wiernie odwzorować logo Twojej firmy, także z uwzględnieniem charakterystycznych dla marki barw.

Do wyboru są podstawowe kolory z palety, tj. zielony, czerwony, niebieski, żółty, fioletowy, pomarańczowy i ich liczne odcienie. Na stronie udostępniamy wzornik, z którym możesz się zapoznać przy składaniu swojego zamówienia. Uwaga! Niektóre z nich na żywo prezentują się inaczej, co wynika z różnych ustawień monitorów. Skorzystaj z naszej oferty na pieczątki kolorowe!

Sprawdź również jak dobrać rozmiar pieczątki.