This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
­

PRZYDATNE INFORMACJE

Tak, posiadamy dystrybutorów na całym świecie i jesteśmy marką rozpoznawalną w branży artykułów biurowych.

Jesteśmy dumni, że niewielka Polska firma z polskim kapitałem zdobyła zaledwie przez kilka lat kluczową pozycję na świecie w branży, w której przez ostatnie 50 lat dominowały firmy austriackie, amerykańskie i japońskie, a żadna inna polska firma jeszcze nigdy dotąd nie wybiła się ze swoimi produktami stemplarskimi poza obszar Polski.

Zapraszamy na nasz ogólnoświatowy serwis www.modico.com .

Ponieważ postawiliśmy nie tylko na najwyższą na rynku jakość i trwałość pieczątek, ale jako pierwsi również na „design“, czyli wygląd, kształt i wykończenie.

Nasze oprawy zaprojektowane zostały z dbałością o każdy detal, a uwieńczeniem tego jest najbardziej prestiżowa niemiecka nagroda RedDot przyznawana właśnie za połączenie „design’u“ i funkcjonalności Modico.

Ponieważ mówi on o zasadniczej przewadze Modico nad konkurencją. Pieczątki Modico wytwarza się w 5 minut łącznie z przygotowaniem składu (projektu) na komputerze, co jest zdecydowanie najlepszym rezulatem na rynku.

Dzięki temu klient nie musi przychodzić 2 razy do zakładu,a od razu odbiera pieczątkę. My wówczas od razu inkasujemy pieniądze. Eliminuje to ryzyko, że jej nie odbierze, a my zostaniemy z pieczątką zamiast z pieniędzmi. Klient wychodzi zadowolony, bo załatwił sprawę ekspresowo i na pewno do nas wróci po następną pieczątkę Modico.

Urządzenia Modico objęte są 2 letnim okresem gwarancyjnym. Oferujemy kompleksowy, szybki i sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, który mieści się w naszej siedzibie przy ul. Alpejskiej 57 w Warszawie.

Jeżeli czas naprawy przekracza 2 dni, na czas naprawy oferujemy nieodpłatnie urządzenia zastępcze. Do produkcji maszyn używamy najlepszych i najbardziej trwałych podzespołów niemieckich marek. Pozostałe elementy zewnętrzne wykonane są ze stali, co zwiększa ich wytrzymałość.

Maszyny błyskowe Modico są niemal bezawaryjne. Awaryjność na przestrzeni pierwszych 4 lat użytkowania nie przekracza 1 promila. To nam przede wszystkim zależy, aby wytwarzali Państwo jak najwięcej pieczątek Modico.

Jeżeli myślimy o profesjonalnych i kompleksowych usługach stemplarskich, najlepszym wyborem będzie maszyna MS-1200EU lub MS-1100EU. Urządzenia te są w stanie wytworzyć do 300 pieczątek dziennie i są przystępne cenowo. MS-1100EU nie wytwarza tylko jednego, największego rozmiaru Modico 14.

Jeżeli chcemy traktować pieczątki bardzo marginalnie w naszej działalności i chcemy zainwestować jak najmniej, wówczas należy zdecydować się na model MS-900EU. Wykonuje on rozmiary 2,3,4,5, P3, P4, czyli prawie wszystkie najpopularniejsze. Ta maszyna doskonale pasuje np. do punktów wielousługowych w supermarketach.

Przy bardzo dużej produkcji polecamy MS-3200 (500-1000 stempli dziennie), a do masowej MS-4200 (ponad 1000 stempli-gotowców dziennie). MS-1200 to model, który ma nieco bardziej rozbudowany docisk od MS-1200EU, ale w zasadzie niewiele się różni.

Najlepiej sprzedaje się rozmiar Modico 3 i odpowiednik kieszonkowy P3. Ogólnie rzecz biorąc, najpopularniejsze rozmiary to Modico 2,3,4,5,R45, P3 i P4.

Pozostałe rozmiary są mniej polularne, aczkolwiek ponieważ duża część z nich jest niedostępna w konkurencyjnych technologiach, a co za tym idzie u konkurencyjnych zakładów stemplarskich, które nie handlują Modico, warto je mieć w swojej ofercie, gdyż doskonale uzupełniają asortyment i przyciągają klienta, dla którego liczy się kompleksowość usługi.

Nie, wystarczy przystępny cenowo program Corel Draw, który można nabyć niemal w każdym sklepie z komputerami i oprogramowaniem do PC. Nie potrzebna jest nowa, kosztowna wersja. Wystarczy starsza, dostępna w sklepach w korzystnej cenie.

Pieczątki Modico można projektować nawet na wersjach sprzed 10 lat. Jedyne ograniczenie polega na tym, iż jeżeli klient przyniesie własny projekt, nowa wersja odczytuje starszą, co nie działa na odwrót. Zawsze można jednak w nowszej wersji zapisać pod starszym formatem, co szybko eliminuje ten problem.

Technologia jest niezwykle prosta i przyjazna. Szkolenie trwa około godziny, a po kilku dniach praktyki będziemy już doskonale znali technologię. Przy innych technologiach szkolenie trwa znacznie dłużej, a dobre ich poznanie zajmuje kilka miesięcy, a czasem nawet lat.

W przypadku starej technologii polimerowej, stemplarze produkują pieczątki nieraz przez całe życie, a i tak do końca nie znają przyczyny, dlaczego często one „nie wychodzą”.

Ponieważ jako jedyne zawierają japoński tusz olejowy Pigment, który gwarantuje minimum 20000 odbić lub 7 lat życia pieczątki bez potrzeby uzupełniania , nawet jak będzie stała otwarta na biurku przez cały ten okres. Konkurencja używa tuszu wodnego, który szybko się zużywa, paruje i wysycha w poduszce. Dlatego może pozwolić sobie na conajwyżej 5000 odbić bez uzupełniania, a Modico daje 4-5 x więcej odbić najwyższej jakości. Mimo, że pieczątka Modico może kosztować nieco więcej niż tania konkurencja to jedno przystemplowanie kosztuje i tak średnio 3-4 x taniej.

Tak, na rynku europejskim są produkty o zbliżonych właściwościach, które można produkować na maszynach Modico ale ich jakość nigdy nie będzie wystarczająco wysoka.

Tylko Modico używa bowiem oryginalnych opatentowanych japońskich materiałów do technologii Sun Stamper i tylko one gwarantują jakość i trwałość pieczątek. Parametry maszyn błyskowych Modico zostały dopracowane ściśle pod nasze materiały i jest to doskonałe połączenie. Inne połączenia można stosować na własne ryzyko.

Wymienione materiały Modico posiadają ściśle określone parametry. Istnieją jednak na rynku zamienniki, które posiadają zbliżone, aczkolwiek nie identyczne właściwości. Używając niektórych zamienników da się wyprodukować pieczątki Modico, ale ich jakość nigdy nie będzie tak wysoka, jak przy użyciu materiałów Modico.

Prawdopodobie nie. Z jakością będą problemy, ponieważ materiały Modico są starannie wyselekcjonowane. Oszczędność z tytułu używania zamiennika jest znikoma, ponieważ folię Kimoto można wielokrotnie przepuszczać przez drukarkę (wyprodukować można 15 pieczątek z arkusza), z zamiennika nie. Koszt folii Kimoto na 5-wersową pieczatkę Modico to średno 15 groszy.

Zdecydowanie nie zalecamy. Używanie ich do wydruków może w zasadniczy sposób pogorszyć jakość odbicia i trwałość wytwarzanych pieczątek Modico, a nawet spowodować, że nie będą wcale odbijały. Regenerowane tonery i zamienniki nie kryją bowiem w 100% tonerem.

Tak, zasadniczo. Drukarka nie może zostawiać smug, drukować „kaszką“ ani brudzić. Ważne jest, aby w 100% na czarno kryła tonerem. Większość tańszych drukarek nowej generacji spełnia te wymogi. Zalecamy jednak używanie oryginalnych tonerów, gdyż mają duży wpływ na jakość zadruku.

Nie, wystarczy najprostrzy model. Jednak nie wszystkie drukarki dostępne na rynku się nadają. Polecamy drukarki laserowe HP, gdyż sami na nich pracujemy. Zalecamy konsultację z pracownikiem Modico i wykonanie próby druku na folii.