Modico na FACEBOOK'u
Aktualności

Pieczątka a podpis elektroniczny - czy nowe zawsze oznacza lepsze?

10 - 03 - 2015 Może i to drugie rozwiązanie ma pewne swoje plusy, ale z pewnością nie tak szybko i nie tak łatwo zastąpi samą pieczątkę. Dlaczego? Ponieważ ma ona swoje zalety, których w wirtualnej rzeczywistości posiadać nie można.

Przede wszystkim … jest!

Zawsze przy Tobie, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Nie musisz nosić przy sobie sprzętu potrzebnego, aby skorzystać z rozwiązania elektronicznego. A pieczątka, mała i niezwykle poręczna, z pewnością nie będzie dla Ciebie ciężarem. A poza tym, nigdy nie wiesz, kiedy może ci się przydać. Pieczątka służy nie tylko uwierzytelnianiu dokumentów, ale także na przykład jest formą reklamy, pewnego rodzaju wizytówką firmy. Pozostawiając jej odbitkę, przypieczętowujemy wszystko to, co o sobie powiedzieliśmy.

I jest jak spinka u mankietu...

Tak jak spinka dopełnia elegancji koszuli, tak i pieczątka staje się dopełnieniem wyrazu firmy. Na to, jak jest postrzegana, jak kształtuje się jej wizerunek, wpływ mają bowiem także takie szczegóły, jak właśnie wykorzystywane akcesoria. A przecież …  jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tymczasem pieczątki elektronicznej nie weźmiesz do ręki. Nie pochwalisz się jej estetyką wykonania, niezawodnością pracy czy prostotą działania, ukazując jednocześnie przez te cechy, charakter własnej firmy. To dadzą Ci tylko pieczątki Modico.

Zaskoczą nie tylko Ciebie

Zapoznając się z niezwykle szerokim asortymentem pieczątek, jakie na co dzień oferuje firma Modico, na początku sam będziesz zaskoczony. A później możesz zaskakiwać innych. Choćby niezwykle finezyjnymi i bardzo praktycznymi pieczątkami wkomponowanymi w eleganckie pióro czy długopis. Możesz wykorzystać nową generację pieczątek - pieczątkę NOMO, nie bez przyczyny określaną przez Modico, jako idealna. Oprawa na wysoki połysk, oryginalny kształt, pokrywa wkomponowana w bryłę - to wszystko sprawia, że skutecznie przyciąga ona wzrok.

Ważna kwestia wierzytelności

Używając pieczątki jesteś znacznie bardziej wiarygodny. Klient bowiem widzi, że sygnujesz ją jednocześnie własnym podpisem. W wersji elektronicznej, podpis może złożyć każdy, kto posiada dostęp do danych. Skąd klient ma mieć pewność, że nie zrobił tego ktoś, kto nie jest uprawniony? Gdy dokładnie przyjrzysz się powyższym aspektom, gdy zaczniesz postrzegać pieczątkę jako wizytówkę firmy, gdy zobaczysz, że staje się ona ułatwieniem dla klienta w kwestii kontaktu z Twoją firmą - nie możesz pozostać obojętny na jej atuty. Po co więc wypierać ją wersją elektroniczną? Dla samego „bycia modnym”?

Spotkajmy się na RemaDays

13 - 01 - 2015 Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to największa tego typu impreza w branży reklamowej w Europie Środkowej. Jej pierwsza edycja odbyła się w 2005 roku. A to znaczy… że w 2015 impreza obchodzi 10 urodziny i cieszy się niemalejąca popularnością. Dlatego też nie mogło zabraknąć na niej nas. Przecież świat reklamy i poligrafii, to nasz świat. I dziś chcemy go zaprezentować z bliska.

RemaDays- 4-6 lutego 2015

Impreza zbliża się wielkimi krokami. A my już dzisiaj jesteśmy do niej doskonale przygotowani. Dla nas jest bowiem okazją, aby pokazać, że to wszystko, co prezentujemy na naszej stronie internetowej skupia w sobie, niczym w soczewce, prawdziwą jakość i charakter naszych usług. Pragniemy wyjść z naszymi usługami do Was - pokazać to, o czym z taką pasją i dumą opowiadamy.

Oferta, która staje się bardziej realna

W trakcie targów mamy niepowtarzalną okazję pokazać Wam jak wykonuje się nasze pieczątki beztuszowe, firmowe, stemple Modico - Wy natomiast macie jedyną taką okazję, aby zobaczyć to w praktyce. Możecie również przekonać się, że 5 minut, to czas w zupełności wystarczający na wykonanie pieczątki i stempla oraz  jak niewiele potrzeba czasu i wysiłku, aby otrzymać stempel czy pieczątkę spełniające najwyższe standardy.
Poza tym na naszym stoisku znaleźć będzie można takie produkty jak: najnowsze stemple Nomo, automaty stemplarskie, pióra i długopisy z pieczątką w skuwce, czy pieczątki inspektorskie.

To wszystko, co pragniemy zaoferować na co dzień, można zobaczyć właśnie podczas targów.
 
Dlaczego warto?


Ponieważ RemaDays Warsaw to forum wymiany doświadczeń i niepowtarzalna szansa, aby zdobyć cenną wiedzę z pierwszej ręki. Wiedzę, która pochodzi od praktyków branży poligraficznej i reklamowej, a która nie jest sprowadzona do treści przekazanej za pośrednictwem Internetu. Tu wszystko nabiera realnego charakteru. Dlatego my też tam będziemy. Zaprezentujemy nasze usługi, przedstawimy branżowe nowości. Nasi specjaliści będą jednocześnie do Waszej dyspozycji. Odpowiadając na każde pytanie, pomogą lepiej poznać i zrozumieć branżę i naszą ofertę.
 
Spotkajmy się więc na RemaDays. Właśnie tu, w Warszawie - marketingowym centrum Polski.

Jesteśmy już gotowi i cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować naszą ofertę na żywo. Czekamy więc na Was.

Modico - jakość, która błyszczy

08 - 12 - 2014 Jeśli coś robisz, rób to dobrze. Taka dewiza od samego początku przyświecała naszej działalności. Nigdy nie godziliśmy się na to, żeby być z tyłu za konkurencją i starać się jej dorównywać. Naszym celem było być przed nią i samemu wyznaczać standardy świadczonych usług. Przeciętność nie była w naszym guście. Zresztą usługi nie wyróżniające się od innych przestały już dawno wpisywać się w rosnące oczekiwania klientów. Nie chcieliśmy być kolejną firmą, której zadaniem jest po prostu wyrabianie pieczątek. Chcieliśmy dostarczyć naszym klientom nowe rozwiązania. Rozwiązania na miarę XXI wieku.

Zainspirowała nas Japonia

To właśnie tam powstała technologia Sun Stemper. My zaczerpnęliśmy z niej to, co najlepsze uzupełniając ją jednocześnie naszymi pomysłami, dopracowując niedociągnięcia i szlifując najdrobniejszy detal. Dzięki naszej pracy, technologia ta w krótkim czasie stała się niezwykle konkurencyjna zarówno na naszym krajowym „podwórku”, jak i na arenie międzynarodowej.  O jej zaletach i satysfakcji klientów świadczy fakt, że odsetek pieczątek produkowanych metodą błyskową dynamicznie rośnie. W Japonii praktycznie jest ona jedyną wykorzystywaną. W Europie Zachodniej za jej pomocą powstaje obecnie 40% wszystkich pieczątek. To nie jest mało. I my jesteśmy niezwykle dumni, że udało się nam stworzyć rozwiązanie, które zaspokoi rzeczywiste oczekiwania i wymagania klientów.

Technologia ubrana w konkretne rozwiązania

Sama technologia oczywiście jest fundamentem. Jednak, aby mogła być wykorzystywana, potrzebuje czegoś, co ją wyrazi, co będzie jej praktycznym aspektem. I my coś takiego stworzyliśmy. Są to nasze maszyny błyskowe. Nasze! Jesteśmy dumni, że możemy tak powiedzieć. Bo w praktyce są one efektem pracy naszych fachowców. Ludzi z pasją, kreatywnych i pełnych pomysłów. To właśnie oni ubrali doskonałą technologię w równie doskonały materiał. Wykorzystali do tego  podzespoły i materiały renomowanych światowych marek. Bo jeśli chcemy oferować rozwiązania na miarę XXI wieku, nie możemy pozwolić sobie na żadne niedociągnięcia. 

I teraz oddajemy je w Państwa ręce

Nasze maszyny błyskowe nie zostały stworzone tylko po to, abyśmy mogli oferować Państwu najwyższej jakości pieczątki. One zostały stworzone także po to, aby Państwu ułatwić wyrabianie pieczątek. I proszę nam wierzyć, ono nigdy nie było tak proste. Modico to bowiem synonim najwyższej jakości, bezawaryjności i prostoty obsługi. Wystarczy jedna godzina, aby nauczyć się produkcji za pomocą naszej maszyny. I zaledwie 5 minut, aby samodzielnie wyprodukować w pełni profesjonalną pieczątkę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sześć modeli maszyn. Począwszy od najprostszego, przeznaczonego dla bardzo małej produkcji, aż po zaawansowane pozwalające na masową produkcję pieczątek gotowców.
Wybór ich zależy od Państwa oczekiwań i przeznaczenia. Bez względu na niego, my zawsze zapewniamy doskonałą jakość, która przekłada się na rzeczywistą satysfakcję.

Modico na Facebook'u

12 - 11 - 2013 Zapraszamy na nasz profil Facebook - Modico

Targi Poligrafia i Reklama 2013

14 - 06 - 2013

poligrafia2013W maju uczestniczyliśmy w targach Poligrafia i Reklama w Poznaniu. Targi były mniejsze niż w poprzednich latach, ale mamy nadzieję, że nowo nawiązane kontakty, będą owocne w praktyce.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Chcielibyśmy poinformować, iż nasze oprawki podbijają nie tylko rynek Europejski, ale w ostatnim czasie dość mocno zaistnieliśmy za Oceanem.

15 urodziny Modico

12 - 06 - 2013 W tym roku firma Modico obchodzi swoje 15 urodziny, dziękujemy wszystkim, którzy przez te lata trwali z nami. Wciąż staramy się dążyć do doskonałości i wprowadzać nowe artykuły.

Targi REMADAYS 2011 w Warszawie

19 - 02 - 2011

remadays logoW dniach 2-4 lutego 2011 odbyły się w Warszawie, drugie co do wielkości w Europie, targi reklamy i poligrafii . Na imprezie jak co roku olbrzymi ruch, mnóstwo wystawców i masa zwiedzających. Pieczątki Modico i technologia ich wyrobu wzbudziły jak zawsze duże zainteresowanie. Na stoisku można było zapoznać się z pełną ofertą Modico, dotknąć i zobaczyć nowości takie jak pieczątka Modico A12 (pieczątka inspektorska), długopisy i  pióra Modico S z pieczątką w skuwce. Na targach można zobaczyć, jak działa naświetlarka do pieczątek Modico, jak wygląda wyrabianie stempli, a nawet samemu wykonać pieczątkę Modico, którą dostaje się w prezencie. Można też poszerzyć wiedzę na temat technologii np. o stemple wielokolorowe Modicolor lub o pieczątki Modico FS. Zapraszamy już w kwietniu na targi Poligrafia/Euroreklama 2011 do Poznania, gdzie szykujemy dużą niespodziankę, a za rok na kolejną edycję Remadays do Warszawy. Duże imprezy naprawdę warto odwiedzać, gdyż dają przekrój na całą branżę.

Nowy serwis Modico

18 - 01 - 2011

logo_smallSerdecznie witamy w nowym serwisie internetowym Modico!!! Mamy nadzieję, że nowa strona w prosty i przejrzysty sposób dostarczy wszelkich informacji na temat pieczątek Modico i technologii ich wyrobu. Jeżeli mają Państwo pytania lub uwagi, zachęcamy do kontaktu

RedDot Design Award 2010

04 - 01 - 2011

red_dotPieczątka Modico R45 otrzymała najbardziej prestiżową niemiecką nagrodę RedDot Design Award 2010 za najładniejszy i najbardziej funkcjonalny artykuł biurowy w roku 2010 sprzedawany w Europie (Zobacz).

Przekonaj się sam

01 - 01 - 2011

Pieczątki, stemple, datowniki to branża, w której się specjalizujemy. Wyrób pieczątek Modico jest niezwykle prosty do opanowania. Przekonaj się sam!!!

Nasze serwisy wykorzystują pliki cookies.Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rozumiem